| ViVaLdY a întrebat:

Hey! Astazi am intrat pe PC si mi-a iesit cablul de la monitor.Lam bagat la loc si am pornit iar PC-ul.Acolo! SURPRIZA! ca sa vezi imi apare:3 coloane cu ceva de genul:Ne cerem scuza dar Pc dumneavoastra. Si imi mia apar cateva chesti de genul:Safe Mode Safe Mode With neteorking Safe Mode with Command prompt Last Known good configuration (...) si Start Windows Normally. Ce sa fac? Va rog dati-mi un >raspunsVa multumesc petru intelegere.

1 răspuns:
| nelu13 a răspuns:

Apesi pe start windows normally.asa iti apare daca se stinge calc brusc si nu il opresti normal