| Aikoo a întrebat:

Hey, astazi mi s-a intamplat un lucru foarte ciudat, iar daca cineva are vreo explicatie pentru acesta, eu ii sunt recunoscatoare. Vorbeam pe mess cu o prietena, dupa care am vrut sa ii trimit poza cu noul meu tricou. Facusem poza, parea ca iesise bine dar cand sa o trimit vad ca nu apare decat ecranul negru. Am sters-o, am facut alta, care apoi apare si ea neagra. Nu acoperisem camera sau ceva de genul. Pe aceasta am trimis-o iar in loc de poza se trimisese un video de 2 secunde cu un individ caruia i se vedea un sfert din fata, o filmare care parea facuta din greseala...(am cautat in toate folderele si eu nu aveam asa ceva in telefon) sincer eu nici nu puteam deschide video-ul, doar prietena mea putea. Am incercat sa il trimit unui cont de al meu fake, s-a trimis, si culmea ca acolo il puteam deschide, ii vazusem o parte din fata acelei pers (necunoscut) iar pe fundal se auzea o voce ciudata si un fâşâit enervant. Cand am incercat inca o data sa fac si sa trimit acea poza, din nou apare imaginea neagra, pe care am trimis-o, iar in loc de aceasta se trimitea alt video. Abia urmatoarea data am reusit sa trimit poza aceea prapadita. Toata faza asta mi s-a parut super ciudata, chiar m-a speriat putin acel video. Vreo parere?

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Cine stie din ce cauza sau eroare a facut asta telefonul tau.

| AlexSalling a răspuns:

Urca video-ul si lasa-ne si pe noi sa vedem ca sa ne dam cu parerea. Stii, in Mexic acum 2 ani, o femeie a primit un selfie de la bunica moarta din iad. Sunt fenomene inexplicabile. Urca-l.