| Theola a întrebat:

Hey. Aveti idei de porecle pentru numele Teona sau Ioana(as prefera pentru Teona)promit fundita celui mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Teo, ty, ona nu mai stiu :d

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ona sau Tona.

| Klara a răspuns:

Poreclele sunt alea care se dau pe baza caracterului si se dau la misto.
De exemplu am avut un coleg Cristi, poreclit Pedala si un altul, Ionut poreclit Mengele. Poreclele n-au nicio legatura cu numele persoanei.
Cred ca tu ai vrut sa zici prescurtari... cea mai ideala prescurtare: Teo.
Si pentru Ioana: Yoa, Yoyo.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Theo, Teo, Onna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teo si Ionahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teo - pateo

| onutssaa a răspuns:

Cum zice rixu... Teo e fain! tongue S`au ana, any. smug suna binehappy zic eutongue S`au oanasmug Onyka, ony.smug pe acolo oricum:*:*:* Succes. E faina intrebarea ta happy