| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti ce parere aveti de femeile care si-au pus pe facebook la rubrica despre mine urmatoarele lucruri: concediu ingrijire copil, crestere copil acasa, concediu maternal, mama la bebe?

Răspuns Câştigător
| Dugalle a răspuns:

Cautatoare de atentie si turbate dupa plozi. Ele privesc plodul mai mult ca pe o chestie ce le aduce mai multe likeuri.

3 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Au o viata trista.

| RAY a răspuns:

Putem ipotetiza ca acele persoane traiesc virtual sau doresc sasi exprime viata reala in mediul virtual, nu vad nimic rau in asta, nu e ca alea de 13 ani care se fotografiaza de en ori pe ora

| Lola203 a răspuns:

Sunt mult prea mandre ca au facut ceva ce poate face oricine(sau aproape oricine). Sunt femei fara ambitii, iar un copil e o mare realizare pentru ele.