| alexandrastietotul a întrebat:

Hey buna! am o problema iar pentru asta dau funda
Mi s-a furat niste aur si am chemat politia
Am avut ceva aur intr-o cutie si stiu ca seara am fost acolo si cand am venit de la scoala nu a mai fost eu am obiceiul sa imi schimb cerceii de aur cand vin ..si cand am ajuns si am cautat cutia nu era pe niciunde am cautat peste tot si am gasit doar cutia goala dupa un dulap
Am luat-o am pus-o in mana m-am uitat in ea am deschis-o am inchis-o si am pus-o in dulap unde le puneam de obicei
Acum vine politia si ia amprentele la toti din casa mea.si eu am sucit-o in mana oare se vad amprentele mele si celor care au umblat la cutie se vad? sa stiti chiar am umblat de multe ori cu cutia eu sper sa fi ramas putin acolo o amprenta de la altcineva pe cutie
Voi ce ziceti:*?
Funda

3 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Din casa ta?! cineva din casa le-o luat! sau daca ti-ai chemat prietenii si i-ai lasat nesupravegheati! sau poate chiar u.

| Woodenpints91 a răspuns:

Eu zic că dacă vorbeşti cum scrii au râs poliţiştii de tine. Şi când râde un poliţist de tine că nu ştii să vorbeşti, e de rău.

| Felys a răspuns:

Ai compromis amprentele, nu trebuia sa atingi deloc cutia daca vroiai sa chemi politia, sper totusi sa rezolvi cumva, desi cam greu, succes