| MrFreedom83 a întrebat:

Hey Buna, as vrea parerea voastra.un baiat cind e asa sa spunem ametit din cauza alcoolului spune adevarul? iti spune tot ce simte el fata de tn...sau pur si simplu flirteaza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune adevaru nu ca prinde curaj cum sa zis mai sus, spune ca in acel nu iti pasa de consecinte. Sa zicem ai omorat pe cineva si te imbeti si te apuci sa zici dupa la cineva cu un politist langa tine, pur si simplu nu te intereseaza de ce va face ala, nimic altceva

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Omul la betie spune adevarul

| Delicacy a răspuns:

Ce face alcoolul de fapt? Îţi afectează activitatea neuronală şi implicit şi activităţile fizice.Nu are nici o legătură cu " a spune adevărul", chestia aceasta este doar o vorbă aruncată aiurea ca să îndulcească persoanele naive.

| Ichnat a răspuns:

Depinde cat de beat... Daca e asa nitel poate si flirta dar si poate spune adevarul(cand esti beat prinzi curaj) happy

| Against a răspuns:

Depinde ce ce spune cand e treaz, dar in mare parte, ceea ce simte cand e treaz, se accentueaza la betie.