| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am fost la o petrecere si m-am pupat pe gura cu o fata (si nu, nu eram sub influenta alcoolului). Pana acum n-am mai facut niciodata french si cand m-a sarutat ea credeam ca lesin acolo laughing Adica mi s-a parut ceva ciudat, aveam emotii nu stiu.
Oare cand o sa am prieten o sa procedez la fel? crying Nu stiu cum s-a explic. Pur si simplu mi s-a facut rau acolo, am ametit cand si-a bagat aia limba-n gura mea laughing
Asa e oare la inceput? Cu un baiat o sa fie la fel, sau mai rau? crying

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Stai, tu eşti fată?! Cam ciudat, sincer.
Oricum, probabil o să ai aceleaşi emoţii şi când va fi vorba de un băiat. Însă te vei obişnui cu timpul.

| Bella03 a răspuns:

-Asa se intampla cand saruti o fata laughing
Dar daca pe baiatul ala il iubesti cu adevarat nu iti fa griji, nu o sa iti fie rau.batting eyelashes