| anonim_4396 a întrebat:

Hey... buna sunt nou pe aici...mam uitat prin intrebari si am o intrebare: ce parere aveti despre userii: nony, happykid, lovemysouldd, psiholoaga? mie mie se par cei care dau raspunsurile cele mai complete voua?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Eu am impresia ca esti unul dintre ei laughing

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pai...eu ii stiu doar pe nonylove struck si pe psiholoaga... ceilalti doi nu sunt cunoscuti. cel putin mie...chiar nu i-am observatbig grin
Dar...pe mine chiar nu m`ai observat?batting eyelashes laughing)

nony
| nony a răspuns:

Bai frate, e a 3-a intrebare pe ziua de azi. terminá.
Mare curiozitate pe tine.Cami te asigur ca nu am nici un amestec in asa ceva.

| hândel a răspuns:

Mie-mi plac raspunsurile psiholoagei, de ceilalti useri nu prea stiu multe.

| alexdop21 a răspuns:

Salut, intr-adevar sunt useri care dau raspunsuri foarte elaborate, dar sa nu ii uitam si pe flav, mumoasa, sensei.bro, si tot asa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Really?winking Vrei si tu sa fii expert si ti-ai tras conturi noi? Mai ce repede se fura patentul...