| diana.me a întrebat:

Buna sunt nou pe aici si m-am uitat prin intrebarile voastre... ce parere aveti despre nony, psiholoaga, lovemysouldd, happykid... mie mi se pare ca dau cele mai complete raspunsuri... dar asa in general ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Si mie imi plac psiholoaga si nony. De ceilalti doi nu am auzit. Amici de-ai tai?tongue

nony
| nony a răspuns:

Stai linistit ca sunt mult mai multi.Eu nu dau raspunsuri complete, eu dau raspunsuri concrete.
Transform in cuvinte gandul care imi zboará prin cap in momentul cand citesc intebarea.Stiu? raspund.Nu stiu? nu ma bag, asa ar trebui sa faci si tu daca o sa mai stai printre noi.

| Silvia a răspuns:

Nu ai mai pus inca odata aceeasi intrebare, dar anonim?laughing)
ti-am raspuns maaai...eu ii stiu doar pe nony si pe psiholoaga...si sunt de ceva timp pe sitewinking Pe ceilalti doi nu ii stiu.Crede`ma insa, ca sunt si multi altii care dau raspunsuri foarte bune si completewinking Tu nu ai auzit de Flav, Brianna, Legiuitoarea, Cami, Enigma, Brigaela si inca[,] cativa alti useri?thinking tongue

| SweetCandy a răspuns:

Sunt useri activi care ajuta cum stiu ei mai bine...big grin sunt okbig grin

| MisterKat a răspuns:

Psiholoaga e the best!

| Viuvi a răspuns:

Nonyyyyy laughing

| elenacata a răspuns:

Da dar nu numai ei metita felicitati mai sunt cativa :Flav, Legiuitoarea si mai sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr nony si psiholoaga, nota 11 happy

dar mai sunt multi...de exemplu, brobatting eyelashes