| diana.me a întrebat:

Buna sunt nou pe aici si mam uitat prin intrebarile voastre... ce parere aveti despre nony, psiholoaga, lovemysouldd, happykid... mie mi se pare ca dau cele mai complete raspunsuri... dar asa in general ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...

Nony si Psiholoaga dau multe raspunsuri interesante si chiar foarte ajutatoare... Dar lovemysouldd si happykid nu sunt chiar asa de renumiti.happy
Tocmai de asta, esti nou si nu prea stii cine cum care...
Sunt foarte multi utilizatori precum Nony si Psiholoaga care dau raspunsuri chiar inteligente.Pe parcurs, vei vedea ca iti vei face prieteni noi si ajutatori pe TPU=toti pentru unu.
Si vei descoperi intr-adevar cine ce cum carelaughing

pupkiss

see you soonwave

| Casiana a răspuns:

Nony-Cel mai realist utilizator TPU, tot respectul:X
Psiholoaga-Inteligenta
Happykid-De gasca
Lovemysouldd-Tot pe acolo!

Pa, pa!

| BUBULINA a răspuns:

Nu am auzit de cat de nony si de psiholoaga atat
cine's restul?
laughing)confused

| ina a răspuns:

Psiholoaga si Nony mi se par ofarte bun la dat sfaturi si raspunsuri la intrebari.Sunt devotati acestui sitewinking.
Imi pare sa-ti spun ca pe celilalti nu i-am vazut. Oricum, pentru mine conteaza raspunsul, nu persoana.

| anda_1885 a răspuns:

Am o parere buna despre nony si psiholoaga, dau sfaturi bune, dar despre ceilalti doi nu prea am auzit, nu am vazut atat de multe raspunsuri date de ei, or fi mai noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu psiholoaga si nony te-ai prins, sunt buni, dar restul...nu am auzit de ei.mai da o raita pe aici si vei ramane placut surprins cand vei vedea cati useri cu raspunsuri bune, utile si complexe avem.Bine ai venit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt nou pe aici dar dupa mine psiholoaga, furni si eu_o_mare_enigma sunt cu capul pe umeri si intr-adevar dau raspunsuri complete si nu dau raspunsuri sa primeasca puncte, ci ca sa te ajute si chiar sa-ti deschida ochii in anumite momente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca nu esti tu nou, doar contul! Raspund doar pentru ca imi face placere sa spun despre psiholoaga si nony ca sunt 2 useri activi si speciali.