| Bubiku a întrebat:

Hey buna TPU :3. Va rog imi raspundeti si mie la o intrebare? big grin Cum pot face un banner pe IMVU, adica cum au designerii, astept un raspuns, mersii :*. P. S: Nu am cumparat numele de avatar. Raspunsul cel mai bun FUnda big grin

2 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Întrebarea asta a mai fost adresată de către foarte mulţi, nu înteleg, de ce pui o asemenea întrebare, de ce nu încerci să te uiţi singur şi să descoperi?

| Bubiku explică:

TPU in primul rand este un site pentru intrebari/conversatii, am cautat o intrebare ca asta, si nu am gasit, sa stii ca mereu caut inainte sa postez, nu este vina mea ca nu am gasit. Ai dat si tu un raspuns "ca de ce ai mai..." e frumos ca eu sa iti raspund cu " uite ca de aia`! " Inainte de postarea raspunsuluio gandeste'te la toate variantele si dupa il postezi, am cautat nu am gasit si gata.