| LavyNutza_4514 a întrebat:

Hey. Ce credeti despre mesajele de gen " Ai castigat un iPhone4! Un iPad2! E. t. c. Voua vi s-a intamplat? Daca da, ati rezolvat cererile si ati primit " MARELE PREMIU"?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Mesajele de genul sunt de fapt spamuri si sunt pacaleli in toata regula. Nu castigi nimic la astfel de lucruri. Sfatul meu: de fiecare data cand dai de un astfel de mesaj pe Internet, inchide casuta sau pagina care se deschide.

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Nu trebuie sa raspunzi la asa ceva.sunt escrocherii.

| LavyNutza_4514 explică:

Da,stiu,sunt doar " Pacaleli ", dar vorbeau astia de la scoala ca nu stiu cine a castigat un iPhone la un din ala de pe nt si bla bla bla.In plus,am mai vazut oameni care jos, la comentarii scriau " Scriu acest mesaj de pe noul meu iPad! ", De aceea am vrut sa vad ce parere aveti si voi.