| Juviia a întrebat:

Hey! Ce parere aveti de videoclipul "Pen Pineapple Apple Pen"?

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

O p0rcarie fara margini!

| Juviia explică (pentru Drimmero):

Aici ai dreptate.

| Drimmero a răspuns (pentru Juviia):

Are milioane de vizualizari doar pentru unul care zice '' Applepan''... sa vezi atunci cand depaseste miliardul!

| T0T a răspuns:

Orice rahat poate deveni foarte cunoscut dacă este mediatizat în ziua de azi.

| LoveSleep a răspuns:

E bun, merită.

| Doub a răspuns:

Motto-ul meu în viaţă
i haveee a peeeeen
uuu
Apple peeen

| Mayhem666 a răspuns:

Nu l-am vazut, si nici nu vreau sa o fac. Am auzit ca e o porcarie, deci nu trebuie sa il vad.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Mi-a plăcut, dar nu aș zice că aș arăta-o unui prieten

| ℛąin a răspuns:

106.876.015 vizionări laughing Încă încerc să înțeleg ce a fi de apreciat la asta.