| Seline a întrebat:

Ce parere aveti despre videoclipul lui Puya - Sus pe bar?laughing

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Se muleaza perfect pe conceptul melodiei. E un clip reusit tocmai prin simplitatea ideii lui, amplificarea ideii de sexualitate.

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Imi place laughinglove struck

| Oanny a răspuns:

Porcarieeeelaughing)) imi place melodia dar videoul il detest

| costymaximus a răspuns:

Dar cum vroiai sa arate un videoclip al lui, asa? http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| LaMisto a răspuns:

Nu-mi place

| Privat_3121 a răspuns:

Cam interzis Minorilor laughing. Dar E Tare imi place...

| andreea7520 a răspuns:

Porno, da` imi place laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este perfecta pentru domnisoarele,, dansatoare`` sau pentru cele care au depasit doza de alcool. Tare :X:X.

| FataDinVecini a răspuns:

Se potrivestec u melodia dar e cam vulgar vidioclipul

| Koisan69 a răspuns:

Foarte comercial

| diana2235 a răspuns:

Nu mi place melodia...si nici nu am fost curioasa sa vad clipul.

| LittleLittleMarmaid_1333 a răspuns:

La ce ora se difuzeaza clipul asta porno? ca melodia am auzit`o si imi place dar n`am vazut niciodata video`ul la tv.tongue

| Cristinica_5510 a răspuns:

Deci pentru cei care nu au vazut videoclipul il gasiti aici http://www.220.ro/......Sus-Pe-Bar Sti ideea e ca prin asta atrage atentia ca daca era asa ceva monoton nu se uita nimeni.Deci.Tare