| DedeMnY a întrebat:

Hey!
Ce subiecte aveti de vorbit cand vreti sa cunoasteti o persoana noua?

5 răspunsuri:
| DdDiX a răspuns:

Orice! Muzica, carti preferate, hobby-uri, familie, locuri preferate, locuri in care ti-ai dori sa mergi, filme, scoala ( daca totul se intampla in perioada scolii), stilul de viata, daca face/ a facut sport, povestiri amuzante, ce nu ii place, ce uraste la oameni... orice iti vine pe moment.

| Hevnoraak a răspuns:

La început tac, aștept să înceapă discuția, odată am început o discuție invitând o fată să facem un castel de nisip, ea nevorbind bine română, în final neam descurcat mai bine decât bine.

| nowar a răspuns:

Pai in primul rand discut cu acea persoana despre muzica, apoi despre scoala si de acolo e mai simplu ca incepem sa povestim una alta. :-J

| MariusGomoi a răspuns:

Orice.pentru a cunoate ce fel de om este o persoana,vorbesti orice,despre hobby,timp liber, locuri preferate, muzica, filme, orice

| Red_Bujie_1993 a răspuns:

De obicei, povestiri amuzante big grin