| madalinutza a întrebat:

Hey.Cum e filmul gossip girl? Datzi'mi si mie ceva informatzii.Ms.happy

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Sambata de la 1 si 5 min. pana la 2 dupa`masawinking
:*:*

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

E un fel de "Tânăr şi neliniştit" în varianta nouă.

| Puiutz a răspuns:

La pro tvbig grin.

| Ionutzsa a răspuns:

Uite aici ceva informatii si pareri;;) -> http://www.cinemarx.ro/......89884.html

| madalinutza explică:

Dar cand e? si la ce ora?

| TutiQ a răspuns:

Buna. Eu stiu de serial, nu de film.
Pai, e vorba despre adolescenti. Sunt prezentate vietile unor liceeni din cate am inteles eu, dar sunt persoane bogate, cu o anumita importanta in clasa lor sociala. Mie mi-au placut primele 2 sezoane, urmeaza sa il vizionez pe al 3lea.
Imi place pentru ca actiune e vie, e intretinuta de conflicte, invidie, dragoste si tot ce intalnesti in viata reala. Iti recomand sa te uiti, pentru ca nu e vorba doar de niste tineri si e diferit de ceea ce ai vazut pana acum.

| silver19 a răspuns:

In primul rand este un serial, eu il urmaresc si e foarte bun, viata adolescentilor bogati si saraci din new york, este destul de interesant si captivant.Recomand!