| anonim_4396 a întrebat:

Hey big grin Caut persoane care se considera diferite prin gusturile lor sau mai ciudate asa, cu diferite probleme si care isi doresc sa povesteasca una alta cuiva si nu are cui, pot fi si fete si baieti nu conteaza, imi puteti trimite id vostru de mess prin mesaj si daca nu puteti iti dati cerere de prietenie si acolo puteti sa-mi lasati id de mess. P.s nu caut persoane cu probleme de genul dargoste de inceput si alte d'astea romantice, eu vreau persoane care se infrunta cu adevarate probleme de viata, psihice si de adolescenta, care nu prea inteleg viata si au nevoie de sfaturi, astept mesajele voastre happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aşa de mult îţi doreşti să ai de-a face cu persoane care au probleme psihice? Atâtea sanatorii şi azile, şi persoana asta caută nebuni pe un site...

| fadnox a răspuns:

Pana acum cate mesaje cu id-uri ai primit? curiozitate...

| MDenisee a răspuns (pentru fadnox):

Niciunul, stii ce patesc curiosi nu?