| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mi-am facut si eu ID de yahoo vreau ca sa am in prieteni citeva persoane cu care sa pot vorbi iata ID meu de mess simonaveress@yahoo.com va astept in prieteni, s-au puteti ca sa imi lasati voi ID voastre

4 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Pai cati ani ai si despre ce ai vrea sa vorbim? confused

| ÐÿÅ a răspuns:

Tu nu ai prieteni, rude, nimic?! Vorbesti cu persoane cu care nu ai mai vorbit niciodata si nici nu le-ai vazut vreodata laughing OK cam asa fac romanii

| schitikica a răspuns:

Uneori e mult mai bine ca sa vorbesti cu un necunoscut

| schitikica a răspuns:

Nu conteaza tema vreau ca sa am cu cine vorbi, 14 ani am si fac 15 in mai