| RoxKnkK a întrebat:

Hey! Daca am trimis o scrisoare intr-o localitate si am uitat sa scriu strada este o poblema? Ce se poate intampla cu plicul avand in vedere ca nici a mea nici a destinatarului nu am scris-o

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca localitatea e mica banuiesc ca cei de la posta stiu despre cine e vorba iar daca nu....se va pierde pe undeva

| Fatamuntilor a răspuns:

ORI trimiti alta, ori anunti destinatarul sa intrebe la posta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrisoarea nu o să aibă vreo călătorie prea plăcută. O să sfârșească să stea într-o cutie mare într-un depozit de la poștă. Trimite alta.