| Enachi2000 a întrebat:

Un prieten mi-a trimis o scrisoare pe care a uitat sa își treacă datele știți cumva dacă o sa îmi ajungă plicul?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ti-a scris corect adresa va ajunge la tine. Dar daca nu le-a scris corect, scrisoarea nu va putea ajunge inapoi la el, pentru ca nu si-a trecut adresa. Nu era mai simplu daca iti scria pe e-mail? Sau nici aia nu stie?

| Violleta2022 a răspuns:

Dar pe ale tale le-a trecut corect?
De ce nu ti-a trimis un email sau mesaj pe skype, msg, whatsApp, daca nu are nici macar ideea cum se scrie o scrisoare.

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca adresa ta este corecta va ajunge!
datele lui sunt necesare doar daca trimiterea ar fi fost ceva important (gen acte) sau urgent si plicul ar fi venit recomandat!
Saptamna viitoare vei primi plicul.

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca datele tale sunt trecute o sa-ti ajunga

| literallythesamebruh a răspuns:

În cazul unei scrisori, da, este foarte probabil să îți ajungă.