| xPikaChux a întrebat:

HEY! Dau funda! E a 3-a oara cand pun intrebarea asta! Vreau niste jocuri pentru telefon(cu touch screen) Samsung GT s5230!puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Salut,
Intri aici: http://www.mobile9.com/phone_select/, iti alegi versiunea telefonului si dupa dai la "Apps".
Daca nu gasesti atunci nu cred ca sunt prea multe aplicatii pentru telefonul tau pentru ca mobile9 este unul dintre cele mai bune site-uri cu jocuri si programe pentru telefon.
Mult noroc!