| HelpMeNow a întrebat:

Hey, DAU FUNDAAAAAAAA! folosesc Opera si de cateva zile nu ma lasa sa ma uit la videouri pentru ca nu am instalat ultimul adobe flash player, am dat click pe install si cica s-a instalat, dar tot nu merge sa ma uit la videouri, tot asa imi zice, ca nu am ultima versiune, ce sa fac sa mearga?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| nighthope a răspuns:

Eu zic sa lasi opera si sa folosesti google chrome happy

1 răspuns:
| MaGicElEmEnt a răspuns:

Nu folosi google chrome e o prostie imi merge ca ''curu''.Si cu Opera ai incercat sa dai un restart la Opera din setarile lui?confused