| AylinS a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru!
Folosesc Opera si de cateva zile, ba nu merge youtube si imi da un link ca sa instalez adobe flash player si-l instalez, la inceput nu a mers, dar apoi a mers.
Ba nu merge sa vad poze din ziare pentru ca n-am nu stiu ce instalat. instalez, merge.
Acum iar nu merge sa intru pe youtube, scrie ceva gen:plugin disable, install flash player si imi da link, il instalez, dar tot nu merge.
Intru in operatonguelugins# si imi apare:
Microsoft® DRM(plus un cont) disable
Microsoft® DRM(din nou)tot disable
Google Update disable.
restul, adobe, java etc sunt enable.
cum ar trebui sa fie plugin-urile astea, enable sau disable? si ce trebuie sa fie din astea enable si care disable?
ce sa faca sa nu mai am probleme cu pluginurile astea?
multumesc.

2 răspunsuri:
| FilipEmanuel a răspuns:

Downloadeaza google chromer.
este un browser mai rapidbig grin

| sovanel a răspuns:

Opera:config#Extensions|Plugins baga`l in bara si selecteaza tot si da`i save! funda?big grin