| Ligia47 a întrebat:

Hey de ce n-a venit mosu la mine anul asta? am fost cuminte si nu mia adus nimic sad unde umbla mosu?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Cineva l-a răpit înainte să ajungă la tine.

| MagicalUnicorn a răspuns (pentru Musique):

E la mine in dulap de fapt

8 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Cred ca nu ai fost atat de cuminte pe cat crezi, sau nu mai are mosul bani de cadou.sad

| LolaLollita a răspuns:

Buna!
Sper sa nu fiu prea serioasa fata de celelalte raspunsuri. Mi se pare de prost-gust expresia "Daca esti cuminte, vine Mos Craciun". Pai si copiii ce sunt cuminti, insa parintii lor nu au posibilitati materiale, ce vina au? Ei nu au fost cuminti?

| Ligia47 explică (pentru LolaLollita):

E T/A nu e nevoie de seriozitatewinking stiu si singura asta.

| LolaLollita a răspuns (pentru Ligia47):

Interesant, mie imi apare ca e la "Conversatii".
O seara faina!

| TheStory a răspuns:

Am auzit ca el la o bauta cu Zana Maseluta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a venit anul acesta pentru ca vrea sa iti faca o surpriza pentru anul viitor! Acum mosul hiberneaza. Paste fericit!

| Xtal a răspuns:

Mosu umbla sa caute job mai bun, e lefter.