| Laly_4113 a întrebat:

Hey, de curiozitate cu ce medie ati incheiat anul? Eu una cu 9.94 si astfel m-am facut si cu un telefon...:-)

11 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

10! Si nu m-am facut cu NIMIC!

Decat cu un laptop de ziua mea. da asta a fost cu 3 luni inainte sa se termine anul laughing

| nobody_9468 a răspuns:

Ok, nici eu un vreau sa ma laud, am avut 10 in cap si in coadalaughing.
Am avut 9, 20 si totusi intrebarea nu mi se pare atat de relevanta incat scolile si statutul{spaga} fiecaruia diferastraight face.

Bafta.

| Emeraude a răspuns:

Nu e nimeni mai bun ca nimeni, clar.Depinde si de scoala in care invatati, de profesori, de cat de amabili sunt si cat de des inchid ochii si dau note din buzunar (nu fac nicio apreciere si nu ii includ neaparat pe cei care spun aici ca au note mari). O spun pentru ca am intalnit multe cazuri de acest gen si chiar am fost si eu implicata o data, cand o tipa din gimnaziu terminase intr-un an (a 6-a sau a 7-a, nu retin) cu o medie mai mare decat a mea, desi fara modestie vorbind, eram mai buna decat ea la multe materii tongue, doar pentru ca se ducea la absolut toate concursurile pentru a primi nota pe participare, tocea doar pentru o lectie la care stia ca va fi ascultata si pentru ca stia mai multa matematica decat mine, materie a carei profesor era foarte dur cu noi pe-atunci. Va dati seama ca nu mi-a picat bine si din acel moment mi-am dat seama ca fiecare e bun la carte in felul sau si ca aceste medii nu au absolut nicio relevanta. Mai tarziu, la liceu, cand am fost in aceeasi clasa, acest lucru s-a dovedit, pentru ca media mea a crescut cu mult, iar a ei a scazut. So, succes in continuare si note cat mai mari:*

| Anduciu a răspuns:

Si eu am terminat cu 9, 94 si nu m-am facut cu nimic.Vai,vai,vai...

| Craiovamax a răspuns:

Ete na, sunt cel mai prost de aici se parebig grin

Am terminat cu 9. 55 medie anuala, dar mi-am atins scopul:Sa fiu in primii 10 din clasalaughing

| oana_8373 a răspuns:

9 96:p sper sa merg la mare cu iubitul:*

| oana_8373 a răspuns:

Scz... 9 86 am vrut sa scriutongue esti mai buna ca mine:*

| LoVeLy_3874 a răspuns:

9. 96 si eu m-am facut cu un telefon nou...

| Kaya_1133 a răspuns:

9, 76

| misscuriosity a răspuns:

Tot din curiozitate, asta-i intrebare pentru cei care vor sa se laude? laughing

| Sonia96Dulce a răspuns:

Eu cu 10 (sunt pe clasa a saptea). Am primit 100 de lei de la tatal meu sa imi cumpar ceva; deja nu mai e ceva iesit din comun asa a fost in fiecare an... laughing