| paris_9140 a întrebat:

Hey duminica este ziua mamei mele si vreau sa ii fac o petrecere surpriza... ma ajutati si pe mine

Răspuns Câştigător
| hashe86 a răspuns:

Ai putea sa i pregatesti un tort sau sa-i pregatesti o masa surpriza. cu siguranta va fi surprinsa.
plus un buchet de flori, plus sa-i declari ca o iubesti, asta sigur o va da pe spate.
bafta!

3 răspunsuri:
| mada. a răspuns:

Cum sa nu, cu ce?

| xxx_3187 a răspuns:

Ce vrei noi sa ii facem lu mami tau... o surpriza... una mare de negru sau una mare de alb?

| AprilSundayMorning a răspuns:

Decoreaza casa cu trandafiri rosi sau albi.Invitai cei mai bine prieteni.
Iar diseara mama ta va fi obosita de la petrecere asa ca pune-i pe perna o felicitare(sau cadoul de la tine). Urmaresteo cand citeste intra in camera si imbratiseazo.