| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Am 13 ani si ma gandeam sa ii fac mamei mele o petrecere surpriza de ziua ei de nastere.Credeti ca este o idee buna?

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu cred că e o idee bună, gândeşte-te ce tip de persoană e mama ta şi că chestiile astea de tip " petrecere surpriză" se fac la anumite vârste. Cred că mamei tale îi va place mai mult ca de ziua ei să petreacă timp alături de cei dragi, adică familia ta. Baftă!

| cornel a răspuns:

Da foarte frumos din partea tahappy

La multi ani mamei talehappy

| ELD a răspuns:

Foarte frumos din partea ta, asa ii vei arata iubirea ce i`o porti :*felicitari:*!

| sweet_3921 a răspuns:

Cu siguranta! Si eu am incercat asta dar mi-a venit ideea prea tarziu si nu am reusit. M-am gandit cu 3 zile inainte de ziua ei si nu a putut sa vin mai nimeni si nu a fost chiar o petrecere... Dar daca planifici din timp cu siguranta va iesi ceva frumos.
PS: Daca cumva simti ca ai nevoie de ajutor la un moment dat nu ezita sa ceri ajutorul cuiva mai in varsta. Si sa ne anunti si pe noi daca va iesi ceva frumos te rog :* pupici :*.

| ingerasha ^^___^^ a răspuns:

Ms tuturor