| Ralux a întrebat:

Hey.eu si cu niste prietene de ale mele facem o revista. o si vindem chiar insa visam sa ajunga pe piata ca si celelalte reviste.cum am putea? noi stim doar ca poti publica o carte daca te duci la o editura dar cu revistele cum e? orice idee este bine-venita >big grin

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Cautati un sponsor. Daca aveti bani va adresati direct unei imprimerii.Revista trebuie inregistrata oficial si ca titlu. Aveti nevoie de un consilier in specialitate ca sa va descurcati la inceput. Dati amanunte. Mira

5 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Ai putea sa ceri ajutorul unui om care se ocupa cu acest domeniu. Mai intai ar trebui sa faci o analiza, un plan de afaceri(banuiesc ca din aceasta revista vreti sa obtineti si un profit)... Daca am sa gasesc ceva informatii pentru tine am sa te ajut! happy
Succes!
O zi buna!
Daniel.

| Ralux explică:

Pentru okei: pai revista se numeste girl's style deci de aici ai inteles totbig grin

| Ralux explică:

Pentru mira:dar de unde sa gasesc sponsor?big grin poti da mai multe detalii? Multumesc.

| Ralux explică:

Pentru danielbv: mersi.pai daca o scot pe piata desigur ca lumea o va cumpara si vom scoate profit. dar nu stiu cu cine sa vorbesc, sau ce sponsor sa caut.asta e problema.

| okei a răspuns:

Despre ce este revista?