| PussicatDolls a întrebat:

deci sa incep cu inceputul.
big grinDoamna noastra de romana publica compunerile mele si ale unor fte de la mine din cls intr-o revista a scolii.
Ieri, dansa, a propus sa facem 2 pagini si de moda, si fetele sa se imbrace frumos si sa fie in ipostaze mai ciudate(sarind, jucandu`se etc). O idee cum as putea sa ma imbrac?
Multumesc mult!

1 răspuns:
| SweetyAngela a răspuns:

Ai putea sa fii in niste blugi mai draguti, o bluza sau un tricuceva mai lung, in picioare niste papuci draguti, si ai putea sa ai parul prin in coada s-au lasat liber.

Întrebări recente