| gimbobdaria a întrebat:

Hey fac origami,quilling,bratri din ata, desenez....am ramas in pana de idei! AJUTOR! funda!

Răspuns Câştigător
| elisa820 a răspuns:

Poti sa cauti pe internet tutoriale de origami, quilling si poate vezi acolo ceva interesant de incercat.

| gimbobdaria explică (pentru elisa820):

Pai ideea era ca vreau ceva mai original...nu luat de pe google...ma poti ajuta?

3 răspunsuri:
| Ioana_Giulia_1995_wPGP a răspuns:

Uite canalul meu de youtube-aici poti gasi tutoriale handmade
https://www.youtube.com/user/estoreromania

| gimbobdaria explică (pentru Ioana_Giulia_1995_wPGP):

Mersi muult de tot, mi-ai adus cheful de quilling inapoi, multumesc mult