| Alexandra_Iordan_1994 a întrebat:

Hey! Imi puteți da idei de jocuri pe Facebook?(ca Ghicește melodia,Creează familia, din astea care sunt puse pe pagini)
Dau funda!
Mersi anticipat!

1 răspuns:
| YumikoItsMyName a răspuns:

Ghiceste culoarea, actorul, filmul, serialul. Elimina, Primul obiect din stanga/dreapta va fi arma (sau ceva de genul in situatii trasnite). Fetele: sunt Baietii: indragostit. Provocari (ex: scrie cea mai amuzanta amintire a ta) Concursuri de. nu stiu, creatie (poze, poezie, povesti)