| muffin_1229 a întrebat:

Hey imi puteti spune si mie cum imi pun o poza la profil cred?big grin mersi

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi o imagine si salvezi. E foarte simplu. Succes!

P.S. Pe viitor pune toate intrebarile legate de TPU la categoria "Totul despre TPU"! Asa vei fi ajutata mult mai repede, iar pe site va fi mai multa ordine.

| krl11 a răspuns:

Dai click la editare profil si mai jos va scrie Selecteaza imagine profil sub el scrie Alegeti fisierul dai click pe el si cred ca de acolo te descurci.