| Robert010 a întrebat:

imi puteti spune si mie cum imi pun o poza la profil?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Intri la tabelul care-ți apare în stânga, click pe „Editare profil", iar acolo poți încărca ce poză dorești.
Aceasta va fi aprobată într-un interval e 12-24 ore, și tocmai după aceea va apărea la profil.
Baftă!

2 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! Este foarte simplu in partea stanga scrie cu portocaliu 'Editare profil' dai click pe el si vezi ca scrie Browse si vezi unde sunt pozele tale bagate in calculator, in My documents, My computer etc. Sper ca te-am putut ajuta!