| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, este normal ca intr-o firma unde se organizează Secret Santa iar bugetul este de 300 de lei maxim unii sa cumpere cadou de 10 lei iar alții de 250?

Răspuns Câştigător
| LessDrama a răspuns:

E normal, corect nu prea

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Da, fiecare are bugetul, problemele, prioritățile lui.300 de lei mi se pare totuși exagerat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca bugetul minim nu e impus, da.

| EestiSodalane a răspuns:

Da, este normal. Atâta vreme cat exista un buget maxim dar nu și unul minim e perfect normal ca unul să dea 250 și altul 10. Cadourile, în caz că nu ți-au zis părinții la timpul lor, nu sunt troc de schimb și nici amanet. Toată ideea e să dai făra să așteptări.

| NataLee a răspuns:

Dar se cartiga bine dacă ați pus 300 lei.
Unde am mai făcut eu era 50 lei. Acum mă rog, mulți mai depășea. Puteti da maxim 300 minim, 200

| Nemaiazzz a răspuns:

Lol, normal ca nu