| anaMARIA a întrebat:

Hey! :* Mai am si eu o intrebare la voi. Stiti cumva o sala de fitness mai dragutica in zona titan? sau pe aproape... Cum ar fi 1 decembrie, diham, morarilor, etc. Nu mai departe de atat. big grin

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Defineste "dragutica". Adica trebuie cumva sa aiba fundite roz? Poze cu Miley si cu Biberon pe pereti? Magazin de prostioare cu sclipiciuri? O sala de fitness e o sala de fitness. Punct.

| anaMARIA explică:

Nuwinking Daca pentru tine asta inseamna o sala de fitness dragutica, tin sa te anunt ca eu ma refeream la altceva.Ma refeream la o sala de fitness cu aparate bune, antrenor/antrenoare ok. nu la desene happy sper ca te-am lamurit