| Craazy a întrebat:

Hey! Mi-am adaugat din greseala pe facebook la interese (emisiuni) ceva ce nu imi place.cum pot sa o sterg?

FUNDA!

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Te duci pe acea pagina si jos de tot in stanga undeva o optiune "Unlike", dai click pe ea si gata.happy

| Portocalla a răspuns:

Buna Craazy!
1. Te duci la profilul tau.
2. In dreapta sus scrie,, Editeaza profilul ''. Dai clik.
3. Acum in stanga apar mai multe categorii. Te duci la,, Activitati si interese''
4. De acolo stergi ce nu iti convine. Dai clik pe interes si apesi butonul de sters :d.
5. Apesi, Salveaza modificarile ''
Sper ca te-am ajutat.
Bye-bye!

| Valeriaa a răspuns:

Hey! te duci la "info" si dupa in partea dreapta o sa-ti apara"edit", dai edit si dupa te duci la arts and entertaiment si de acolo cred ca o sa te descurci! succes:* si sper ca ti'am fost de ajutor:d