| VadPorci a întrebat:

Hey! mi-aminstalat jocul call of duty 4 moder warfar 2 si a mers dar, problema este ca atuni cand dau na new game mi se face se incarca si cand as inceapa misiunea mi se face ecranul albastru si se restarteaza calculatorul! ce sa fac sa mearga funda

1 răspuns:
| addflo a răspuns:

Salut, ai probleme cu driver-ul pentru placa video. Ia ultima versiune de driver, instaleaza-l si apoi incearca sa joci din nou. Daca mai apare problema incearca sa reinstalezi jocul. In caz ca nici asa nu s-a rezolvat cauta o alta versiune a jocului, poate cu update sau fara update.