| TPUSenior01 a întrebat:

Hey salu! stiti eu am windows 7 si am antivirus dar imi pun o imagine pe desktop si dp 15 min imi dispare sau daca dau logoff sau restart sau cand il aprin iar sau cv de genul am intrebat o colega si ea mi-a zis ca am virusi dar am antivirusi imi puteti spune ce sa fac... FUNDA

1 răspuns:
| eMiiau a răspuns:

Cred ca colega ta a avut dreptate. Poate ca antivirusul tau nu e atat de eficient. Cea mai buna solutie este sa il stergi si sa descarci altul. Iti recomand AVG (il am si e foarte bun). Daca tot nu se rezolva, reinstaleaza-ti windows-ul. Sper ca te-am ajutat.Bafta!