| alinutza_3646 a întrebat:

hey! se poate ca sa iti cumperi un telefon nokia si sa ai in cutie cablu de date de motorola? mi s-a intamplat mie acum ce as putea sa fac cu el? nu am telefoane motorola.si mie imi trebuie cablu de date de nokia... ce as putea sa fac cu el?/

Răspuns Câştigător
| Anonymus3000 a răspuns:

Du-te acolo de unde ai luat telefonul si spui ca s-a facut o greseala si ca ai primit un cablu de date de Motorola si ei o sa isi ceara scuze si o sa iti dea un cablu pentru Nokia inlocul celui pentru Motorola sper ca ti-am fost de ajutor