| SorinELoo7 a întrebat:

La ce preţ aş putea să vând un cablu de date USB pentru telefon Motorola? Sau spuneţi-mi între ce preţuri se poate vinde. Aştept răspuns!

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

5-10 lei

| kenNNzorFTW a răspuns:

15-20 depinde ce model este.

| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Depinde de modelul telefonului... maxim 15 lei

| SorinELoo7 explică (pentru Mihai_Răileanu_1991):

Motorola Z3 sau Motorola W375 (astea sunt cele doua modele pe care le am). Merg la ambele telefoane acelasi cablu USB.

| doryan4u a răspuns:

Te-as ruga sa specifici ce mufa are capatul care il bagi in telefon mini sau micro daca e mini vreo 20 lei ca e cam rar daca e micro 10 lei zic dupa cum cred. Sper ca te-am ajutat.Eu nu prea stiu cu cat ai putea vinde asa ceva, am zis dupa parerea mea.

| riderx123 a răspuns:

Maxim 20 lei
Minim 10 lei

Cam asa ceva.