| Andreea491 a întrebat:

Hey.Stie cineva ce inseamna WTF?
Plss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are mai multe intelesuri dar in general :
What the fu/k? -Ce drk?
Desi fu&k inseamna altcevahee hee

9 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

What the f*ck? - Ce dracul?
What the heck? - Ce naiba?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WTF? = Where's the food?
Nu te lua dupa ceilalti, sunt toti niste mincinosi iubitori de trivialitate.

| DarkRevenge a răspuns:

What the fu*k.Adica du-te naibii laughing

| AirănMeidăn a răspuns (pentru DarkRevenge):

what the fvck inseamna ce naiba, nu du-te naibii
du-te tu naibii

| Croampa a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Cum raspunsuri ca astea te pun iar adminele pe tusa tri luni! laughing

| DarkRevenge a răspuns (pentru AirănMeidăn):

And? Nu te da destept.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru DarkRevenge):

cica "and?"
pai nu ai zis nimic corect acolo

pe scurt tu cand cineva iti zicea "wtf" credeai ca-ti zice sa te duci naibii, si tot eu sunt cea care se da desteapta
ma amuzi

| DarkRevenge a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Si? Daca am gresit nu inseamna ca nu stiu engleza.Doar am scris gresit si dupa mi-am dat seama, dar in fine nu am chef de dat explicatii.

| Capsunicaaaa a răspuns:

Cam aiurea sa intrebi asta in 2015. Ai google. Foloseste-l. Macar asa nu te mai faci de ras. Dar ma rog, inseamna "what the f*ck", care, tradus in romana, inseamna "ce naiba" laughing))