| Irina009 a întrebat:

Hey știți o sală de fitness din Sectorul 6 București care abonamentul este mai ieftin pentru fete

3 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Ce dorinte minuscule expuneti unele laughing la fete e totul gratis cand baietii ii apartinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey(,) nu știu! Dar știu un Sugar Daddy care ieftinește tot.

| Coquinnnna a răspuns:

Boarfa arfista tipica ce are pretentii de gratuitati sau scaderi de pret doar pentru ca are o pzda.

Cat tupeu nesimtit pe voi.
Du-te si fa rost de bani stand capra. De aia ai blugii aia din poza rupti in genunchi.