| Baw a întrebat:

Hey.Sunt putin cam plinuta si ma ingrijoreaza faptul ca peste o luna plec la mare, si mi-e rusine de mine...nu stiti cum as putea in timpul ramas sa slabesc...nu mult dar sa nu se mai vada chiar asa tare.sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, te sfatuiesc sa mananci in perioada ramasa fructe si legume, daca mananci carne, sa fie fara legume asortate si redu la zero painea! In plus, te sfatuiesc sa iti cumperi un costum se baie intreg cu decupaj in zona laterala a corpului si evita sa porti dungi! Alege culori mai inchise, albul ingrasa! Poarta daca vrei numaidecat slipi cu talie inalta, te vor subtia, nu alege in nici un caz din cei cu talie joasa caci vor sublinia si mai rau burtica!
Succes!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mananca mai putin si mai sanatos, fa mai multa miscare. Iar inainte de a pleca la mare, ai putea sa te dai cu autobronzant. Cu ajutorul acestui mic truc vei parea mai supla, iar pielea ta va parea mai bronzata (razele ultraviolete vor trece prin stratul de autobronzant, iar cand el se va duce, vei ramane cu bronzul natural, dobandit la mare). Bafta!winking

| thedoll2010 a răspuns:

Fa cateva exercitii fizice si ia-ti un costum de baie care sa te avantajeze cat mai mult