| anonim_4396 a întrebat:

Hey T.P.U..La multi ani! Cum v-ati petrecut revelionul? Unde si cum? Imporatnt mai e daca v-ati distrat sau nu?

6 răspunsuri:
| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

La multi ani!
Acasa.

| ema1ih a răspuns:

Am fost acasa la vara mea cu toata familia si ne-am distrat laughing Am stat pana la 4 dimineata si dupa am plecata acaasa si m-am culcat si m-am trezit pe la 2 laughing

| xXdoareuXx a răspuns:

La multi ani! Am stat acasa cu ai mei si sincer m-am cam plictisit. Era mai frumos daca eram mai multe rude...dar asta e... poate revelionul viitor va fi mai frumos

| LolaLollita a răspuns:

Conteaza unde? Nu.
Conteaza cu cine? Da.

Intr-o companie placuta, distractie este garantata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani!
Normal ca m-am distrat, doar am petrecut revelionul cu iubitul meu.A fost super:X.
O zi perfecta sa ai!winking

| DragosTR a răspuns:

Acasă.