| InTrEbArStupide a întrebat:

am dat o comanda si trebuie sa vina prin fan curier, ei m-au sunat dimineata dar eu am avut telefonul pe silentios si nu l-am auzit. Am sunt eu la numarul respectiv si acum nu mai raspunde. Ce as putea face sau daca mai primesc coletul?

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

O sa te sune si a doua oara ca sunt obligati.Stai fara griji.Si mie mi s-a intamplat, nu am raspuns prima oara si l-au trimis la centru apoi m-au sunat iar si mi-au trimis coletul pana la urma.Deci stai fara griji ca coletul o sa ajunga la tine, pana la urma.

| Laiyla a răspuns:

Am patit si eu, n-am auzit telefonul, am sunat inapoi si n-au raspuns
apoi in jur de ora 16-17 au sunat iar sa ma intrebe daca sunt acasa, pentru ca a ajuns coletul
il primesti oricum, ei daca nu te gasesc prima data acasa au obligatia sa vina si a doua oara
a doua oara daca nu te gasesc, mergi tu dupa colet la sediu