| anonim_4396 a întrebat:

Am facut si eu un videoclip pe Youtube, si voiam parerea voastra.

https://www.youtube.com/watch?v=DmJ2cUUTfjg

Ce parere aveti?
Multumesc anticipat!

28 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dragut. Probabil ti-ai descris trairile tale.

| Mayhem666 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu, nu mi-am descris trairile mele.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Trebuia neaparat pe yt? Puteai face o prezentare foarte frumoasa, cu imagini si efecte. Dar oricum, povestea e frumoasa. Ai un Like big grin

| Mayhem666 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Multumesc. L-am pus pe Youtube, pentru ca mi-am facut canal si acolo postez in fiecare sambata, si asta este prima data cand am facut un videoclip cu o poveste de genul, si voiam sa stiu cum mi-a iesit.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Mayhem666):

Cat timp crezi ca o sa postezi in fiecare sambata? ^_^

| Mayhem666 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu mi-am setat o anumita data, oricum imi fac videoclipuri mai multe atunci cand am timp si o sa le postez sambata, spre exemplu acum mai am inca 3 videoclipuri facute, si le voi posta in urmatoarele saptamani in fiecare sambata cate unul.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Mayhem666):

Ca Sambata cu Satana laughing
Hm. cati ani ai?

| Mayhem666 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Chiar nu m-am gandit la chestia cu Sambata cu Satana.
Am 20, de ce intrebi?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Mayhem666):

Multi inainte. Doar asa.

| Mayhem666 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Multumesc!

| LePotato a răspuns:

Mie mi-a dat o lacrimă...

... când am văzut engleza aia.

~~ and then she crieded watch him left T_T ~~

| syd2 a răspuns (pentru LePotato):

Te-ai intors Yay
" lol, parca chiar ai fi plecat undeva "

| Mayhem666 a răspuns (pentru LePotato):

"And then she crieded watch him left". Nu am scris niciodata asta. Nu apare fraza asta incorecta in videoclipul postat de mine.
In videoclipul pe care l-am postat apare totul scris corect in limba engleza.

| LePotato a răspuns (pentru Mayhem666):

Ok, tipule rolling on the floor

| LePotato a răspuns (pentru syd2):

Dante?

| syd2 a răspuns (pentru LePotato):

Exact! (ノ*゚▽゚*)
Micul si urâtul Danteluţă.

| LePotato a răspuns (pentru syd2):

Ce mai zici?

| Printesa10TM a răspuns:

Imi place mult,.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Printesa10TM):

Multumesc frumos!

| MorganaM a răspuns:

Oooo, o poveste superba, care m-a impresionat! ai talent si imi place foarte mult ideea ta.

| Mayhem666 a răspuns (pentru MorganaM):

Multumesc frumos happy

| MorganaM a răspuns (pentru Mayhem666):

winking

| DANNY1004 a răspuns:

"And they lived happily ever after".
Oh, cata tistete...Pacat ca n-am batista.

| Mayhem666 a răspuns (pentru DANNY1004):

Am vrut ca inceputul si finalul sa fie mai fericit, iar ce era intre inceput si sfarsit sa fie ceva mai trist. Este abia prima oara cand fac un videoclip de genul, ca de obicei fac videoclipuri diferite, de aceea am si cerut parerea altora.

| DANNY1004 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu poti pune titlul "sad story" la o poveste cu final fericit. De fapt poti, daca vrei neaparat asta, dar suna foarte ciudat.

| Mayhem666 a răspuns (pentru DANNY1004):

Intr-un fel voiam sa ii fac pe cei care citesc titlul sa creada ca finalul povestii va fi unul trist.

| DANNY1004 a răspuns (pentru Mayhem666):

Clickbait. Nu e frumos din partea ta sa faci atatia oameni sa fie dezamagiti.

| Mayhem666 a răspuns (pentru DANNY1004):

Stiu ca nu e frumos, dar asa iti atragi audienta rolling on the floor