| SAFT43 a întrebat:

am nevoie de ajutor am 13 ani 160 de cm inaltime, si cand m am cantarit acum o luna aveam 75 kg cred ca am mai pus 2 kg va rog ajutati-ma stiti ce cura de slabire as putea tine sau o metoda de a slabi repede dau fundahappyma scuze de categorie.

2 răspunsuri:
| RăzvanP06 a răspuns:

Lol ai 13 ani si 75 kg? taicame-o avea 40 pe clasa a 9 a

| Mariuuuk a răspuns:

Trebuie sa consulti un nutritionist,esti increstere,daca faci de capul tau,s-ar putea sa te demineralizezi serios, vorbeste cu parintii tai, incearca sa nu mai mananci cartofi, zahar si iaurt cu fructe, numai cu 2-3% grasime. Pupici. :*