| zuzu_9563 a întrebat:

Buna T. p. u! Fetelor.cum pot slabi? Repede si eficient? Stiti vreo cura anume.sau ceva de genul asta? Am 18 ani 1.64 inaltime si 52 kg.as vrea sa slabesc 2 kg. Fundaa!love struck Scuze categorialove struck

2 răspunsuri:
| פרנקו a răspuns:

Bunatongue dupa ce zici tu acolo ai un corp frumos big grin daca chiar vrei sa slebesti este o reteta dar poti sa nu mai ai copi niciodata numa prin implat de embrion poate sa abba efecte secundare si nu vei mai avea niciodata un ovul. :d sper ca nu te vei mai ganndi la slabit laughing no oface

| Orangeee a răspuns:

Nu manca dupa ora 8 dulciuri/chipsuri siiii nu fa exces de fructe caci au zaharoza. Incearca multe salate big grin. pe mine m-a ajutat.