| Aida55 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! In legatura cu site-ul OMEGLE, Talk to strangers! De o vreme nu ma pot conecta si imi apare "Error connecting to server. Please try again."

Ce pot face pentru a-mi relua activitatea pe omegle?

Astept raspuns, va rog!

Multumesc anticipat! Ofer funda!

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Nu iti merge pentru ca mai are probleme, a mai fost aceasta intrebare si acelasi raspuns au primit.

| Aida55 explică (pentru Seepty):

Stiu ca a mai fost! Si ti se pare ca vreuna are un raspuns convingator? Situatia a ramas la fel!

| Internautulblogspotro a răspuns:

Asa apare uneori, cred ca din cauza ca exista probleme cu serverul. Iti recomand sa incerci, din nou, peste cateva minute/ ore, sa te conectezi in cadrul acelui site.

| Aida55 explică (pentru Internautulblogspotro):

Au trecut saptamani de cand fac asta! Si nicio schimbare! Un raspuns mai bun ai? big grin