| Johnny25 a întrebat:

Am o problema cu site-ul Omegle. Imi apare: Error connecting to server. Please try again.
Ce ar trebui sa fac?

7 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Mai bine! Nu este de recomandat pentru minori!

| Johnny25 explică (pentru untu):

Nu sunt minor...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la ei, stai calm.
Si mie imi face la fel.

| missfatadelatara a răspuns:

DISCLAIMER
We're sorry, but Omegle is death right now.
Please try our new site Om.eagle.com or if you want a new experience, try Omelette.com
We hope you're enjoying our suggestions.

| Anonima6789777 a răspuns:

Asa apare la toti, cred ca a fost spart site-ul sau ceva de genul. Daca vrei site-uri asemanatoare recocomand Chatroulette sau Ome tv.

| bogdanmarica a răspuns:

Acum va merge? Mie tot nu imi merge nici dupa atata timp... ce e de facut? Nici pe laptop si nici pe telefon...